آموزش بادی کد

بادی کد :

سیستم رمز دهی بدن ( یا همان بادی کد ) درباره ی شفابخشی طبیعی بدن که به وسیله‌ی دکتر برادلی نلسون اختراع شده است این سیستم در طی دهه‌ها تمرین در شفا بخشی کلینیکال و کار روی افراد واقعی که از یک نوع بیماری مزمن رنج می بردند بدست آمده است .

سیستم رمز‌دهی بدن ( بادی کد ) راهنمای کامل برای سلامتی و بهزیستی است .

این سیستم به شما کمک می‌کند که دلایل  بیماری که حتی متخصصین هم قادر به تشخیص آن نیستند را شناسایی و رفع کنید ، شما قادر خواهید بود از مشکلات به ظاهر کوچک که امکان دارد تبدیل به مورد بدتری شود جلوگیری کنید و می‌توانید یک بیماری را سال ها قبل از ظاهر شدن، ریشه کن کنید .

یکی از سخن‌های قابل تامل منسوب به ادیسون است که می‌گوید : دکتر‌ها در آینده هیچ دارویی تجویز نخواهند کرد بلکه بیمارانشان را تشویق خواهند کرد که به مراقبت در چهارچوب انسانی ، رژیم غذایی و در پیدایش علل بیماری‌ها و پیشگیری از آن‌ها تامل کنند .

سیستم رمزدهی بدن ( بادی کد ) در مورد یافتن علل بیماری‌ها و معالجه‌ی بدن انسان به شیوه ای  کامل‌تر و سالم‌تر کاووش می‌کنند .

با تصحیح عدم تعادل ها ، ایمان دارم که ما شغل بهتری نه تنها از نظر پیشگیری از بیماری‌ها بلکه ارتقای کیفیت زندگی در خود و دیگران و راهنمایی به سوی دنیای سالم‌تر و بهم پیوسته تر خواهیم داشت .

 

بادی کد

 

دلایل پیشگیری از بیماری‌ها :

حل این نکته که چه چیزی باعث بیماری می‌شود و چه کاری برای جلوگیری از وقوع آن‌ها می‌توان انجام داد چیزی است که سیستم رمزدهی بدن با آن‌ها سروکار دارد .

 

همه عالم ، همه چیز دارای ارتعاشی از فرکانس‌های متفاوت است که پیدایش اشیاء و احساسات مختلف از یکدیگر را به وجود می آورد، شما از انرژی خالص آفریده شده‌اید و دارای ارتعاش منحصر به فرد هستید تا بدنتان را تشکیل دهد که چگونه باشد ، ارتعاش شما ، روان شما را می سازد که شما چه کسی هستید و آن شعور منحصر به فرد شما می‌باشد ، انرژی مرتعش سرآمد ذرات در عالم است .

 

انرژی‌های ناپیدا در اطراف وجود دارند ، امواج رادیویی، امواج ایکس ، مادون قرمز ، امواج فکری و احساسی .

 

شما می‌توانید، بدنتان را به مانند جهان لگو‌ها تصور کنید ، که از بلوک هایی به نام ذرات اتم ساخته شده است و بی نهایتی از ذرات کوچک که از انرژی مرتعش می‌شود ، چیدمانی لگو مانند که از انرژی‌های کوچکی فراهم شده ، اتم‌هایی از عناصری متفاوتی مانند : هیدوژن، کربن  و تیتانیوم که به ملکول‌های پروتئین ، چربی و کربوهیدرات ها تبدیل می‌شوند تا به تشکیل DNA ، سپس سلول‌ها و در نهایت به بدنتان کمک می‌کنند.

 

فیزیک کوانتوم ، مطالعه‌ای در باب جهان درون اتم ها می باشد.

 

آلبرت انیشتین ، با تفکراتش پرچم دار تحقیقات در زمنیه فیزیک کوانتوم است وی تجربیات ماهرانه‌ی خود را به منظور کشف بهتری از طبیعت این نوع انرژی‌های کوچک، به کار برد .

 

تحقیقات کوانتومی ، رفتار انرژی‌ها را در روش‌های مختلف آشکار می‌سازد ، آن‌چه قابل مشاهده است بستگی به این موضوع دارد که شما انتظار دیدن چه چیزی داشته باشید !

 

بیشتر فیزیکدانان معتقدند که تنها توضیحی که می‌توان برای درک این رفتارهای مرموز ارائه داد ، “شعور انرژی در بین اتم‌ها می باشد” .

 

وجود فیزیک در طبیعت دارای دوجنبه است که شامل بدن فیزیکی و پوشش انرژی می‌باشد، هر دو جنبه از انرژی هوشمندی ساخته شده‌اند که در ما یا فرکانس‌های مختلف و منحصر به فردی مرتعش می‌شوند و دانشمندان درباره این نوع از انرژی تحقیق کرده‌اند .

 

مانند( سیمون کرلیان ) که برگی زنده را از درخت جدا کرده و سپس برگ را به دو نیم تقسیم کرده و نیمه فوقانی را رها می کند و نیمه دیگر را در در آزمایشگاه به روش کرلیان ، تصویربرداری می‌نمایند ، که در تصویر شکل کامل برگ دیده می‌شود قسمت فوقانی برگ همان روح آن است ، تصویری از رشته‌های انرژی در برگ‌ می‌باشد در حقیقت قسمت فوقانی برگ از نظر فیزیکی وجود ندارد اما پوشش انرژی در بخش فوقانی دست نخورده می‌باشد و یا (ماسارایموتو) که در کتابش به عنوان (پیام‌هایی از آب) است و همچنین ماسارایموتو شخصی است که قطرات آب را با فریز کردن ، مورد آزمایش قرارداد ، وی همراه با تیم تحقیقاتش روش منحصر به فردی را برای این آزمایش به کار گرفت ، نمونه های آب را از سراسر نهرها ، رودخانه ها و دریاچه‌ها ژاپن گردآوری نمود و آن ها را منجمد کرد ، از مرحله انجماد در زیر میکروسکوپ ، الگوهای برف دانه‌ای متفاوتی را مشاهده کرد که تفاوت هر الگو بستگی به مکان نمونه گیری بود و این الگوهای برف دانه‌ای تحت تاثیر اتفاقاتی بودند که پیش از مرحله انجماد صورت می گرفت .

 

از کلماتی هم چون عشق و سپاسگزاری زیباترین کریستالها استخراج می‌شد .

 

الگوهای کریستال با ریزه‌کاری‌های زیبا ، عشق و سپاسگزاری دو کلمه بسیار مهم در هستی و یک بخش هم از سیستم بادی کد می‌باشد .

در سیستم بادی کد یا رمزدهی بدن ، با ناخودآگاه در ارتباط هستیم چون ۹۰ درصد از ذهن و روان ما را تشکیل داده است و از طریق تست عضله از ناهوشیار یا ناخودآگاه سوالات را خواهیم پرسید و از طریق سوالات که می پرسم و جداولی که در بادی کد است تمام عدم تعادل‌های بدنتان را می توانید شناسایی کنید .

در یکی از شش حوزه (عدم تعادل‌ها) در جداول ( بادی کد ) با مبحت (انرژی‌ها) سروکار داریم

که در این حوزه انرژی‌ها باز به ۶ حوزه تقسیم بندی می‌شود ، و با شناسایی هر عدم تعادل می‌توانید کمک شناسایی به خودتان کنید برای پیدا کردن علت ریشه‌ی بیماری که دارید و یا پیشگیری  بیماریهایی که در آینده خواهید گرفت وقتی عدم تعادل‌ها را شناسایی کنید از طریق سیستم مغناطیسی بدن با کشیدن آهن ربا بر روی مناطق مریدین بدن یا  نقاط چی عدم تعادل بدنتان را بعد از شناسایی آزاد و رها سازید .

هدف ما با سیستم رمزدهی بدن یک کمک برای بهزیستی و یک روش برای پیشگیری از بیماری ها می باشد از طریق تست عضله که یک هدیه از طرف خداوند است که به ما در یاری رسانی به همدیگر کمک می‌کند ، این تست  برای زمان حال و اتفاقاتی که در زمان حال می افتد مناسب است زمان حال و هیجاناتی که از گذشته می‌آیند و تثبیت شده‌اند.

در تمام مراحل از خداوند یاری بگیرید و مغرور نباشید ، خداوند به همه‌ی امور آگاه است و دوست دارد که به شما یاری رساند درصورتیکه این را بخواهید .

به خوبی میدانیم که وضعیت روحی تاثیر مستقیمی بر نحوه عملکرد جسم ما دارد .

رویکردهای کهن برای شفا بخشیدن و درمان تمرکز بر جنبه های ساختاری بدن دارد ، اما اینکه در  طب  غربی به وضعیت روحی بی‌توجهی شده ، بسیار مایه‌ی تاسف می‌باشد چراکه علت این چشم پوشی ، هزینه‌های گزافی را پرداخت نموده‌اند، مشکل تمرکز بر روی طب و شفا بخشی به واسطه درمان‌های غربی است چرا که منتظر می‌مانیم تا بحرانی شعله ور شود بیش از اینکه ، کاری برای جلوگیری از آن انجام داده باشیم .

در نهایت طب غربی بر روی علائم خارجی بیماری تمرکز دارد و مداخله نمایشی می‌کند تا علائم را فرونشاند ، مردم برای سرکوب علائم بیمای دارو دریافت می کنند ، که این موضوع می‌تواند عملکرد مناسبی درموقع  بروز علائم بیماری باشد ، مشکل اساسی در کشورهای غربی این است که به جای این که از بیماری پیش از وقوع آن جلوگیری نمایند گرایشی در اعتماد به دارو درمانی دارند ، این گرایش بسیار پرهزینه و در برخی موارد بی فایده است .

یک داستان کارتون کمدی است به نام (راه چاره، عوارض جانبی )که تحت عنوان تعقیب علائم شرح می‌دهد.

این کار یک راه بسیار موثر برای مراقبت از بدن می باشد و برای افراد چیز غیر معمول نیست مخصوصاً برای آن‌هایی که بالای ۶۰ سال دارند و در حال مصرف یک دوجین دارو‌های مختلف می‌باشند .

بعضی از این داروها به سادگی با اثرات جانبی دیگر داروهای در حال مصرف در تقابل اند که نتیجه نهایی کارتون است است که (سوزی)، احساس ناخوشی می‌کند اما چون بیمه ۹۰% از این داروها را پرداخت می‌کند احساس خوشحالی دارد  اما آیا این مساله مهمی نیست ؟

این داستان همیشه در حال اتفاق است اما اصلاً این راه مناسبی برای مراقبت از بدن انسان نیست ، هنگامی که جوان تر بودم بیشتر دوستانم (لوکتومی لوزه) داشتند این یک عمل جراحی است که لوزه ها  را از گلو خارج می‌کنند همچنین افرادی را میشناختم که (آپاندکتومی ) داشتند یعنی آپاندیس را خارج می‌کنند ، هردوی این‌هابه عنوان عمل جراحی خوب در گذشته شناخته شده بود چرا ؟ زیرا عمل جراحی زیاد سختی نبود و پول خوبی هم داشت ، اندام ها زائد به نظر می‌رسیدند که هدف خاصی در بدن انجام نمی‌دهند اگر هم عفونت کنند یا تحریک شوند باعث ناراحتی می‌شوند در حال حاضر ما می‌‌دانیم که لوزه‌ها بخشی از حلقه والد لید را تشکیل می‌دهند که بخشی از اولین خط دفاعی بدن در برابر سرطان است یعنی بخشی از سیستم ایمنی بدن اخیراً کشف شده که آپاندیس دارای عملکرد سیستم ایمنی بسیار مهمی است .

فلور نرمال روده که حدوداً ۳٫۵ پوند از آن در بدن انسان است که می‌تواند توسط بیماری از بین رود، آپاندیس  این باکتریها را ذخیره می کند بنابراین باکتریها می‌توانند دوباره انتشار یابند و در روده بزرگ تکثیر را انجام دهند .

اگر جایی برای مخفی شدن در آپاندیس وجود نداشته باشد پس از بیماری  غیر ممکن است سلامت روده دوباره فراهم شود.

خلاصی از ایده‌های تثبیت کار سختی است  نظم ایجاد شده از تغییر متنفر است وقتی که یک ایده‌ در ذهن مردم تثبیت می‌شود کار سختی است که ایده‌ی جدیدی را به آن‌ها معرفی کرد.

مانند گالیله که در سال ۱۶۳۳ میلادی توسط کلیسای کاتولیک مجبور شد نظرات منتشر شده خود را در زمینه این که جهان به دور زمین نمی چرخد را پس بگیرد ، او گفت که زمین مرکز جهان نیست بلکه زمین به دور خورشید می‌چرخد او به خاطر مسئله تفتیش عقاید مجبور شد که حرفش را پس بگیرد .

چیزی که در فرهنگ ما (غربی) در مورد دارو اتفاق می‌افتد شبیه به موقعیتی است که ذکر شد ، ما آموزش دیده‌ایم که فکر کنیم اگر مریض شدید نیاز دارید دکتر را ببینید نسخه‌ای دریافت کنید ما آموزش دیده‌ایم که فکر کنیم جراحی راه حل اندامی است که درد می‌کند یا به خوبی کار نمی کند ما یادگرفتیم که نیاز داریم واکسن بزنیم تا از بیماری جلوگیری کنیم ، هیچ یک از این راه حل‌ها به ریشه مشکل موجود نمی‌پردازد ، در واقع وضع را بدتر می‌کند.

خوب چگونه بدان پی نبرده‌ایم و کاری نکرده‌ایم ؟؟ به خاطر اینکه این طرز فکر تثبیت شده و دیگر به صورت یک نظم در آمده است ، مهم ترین موضوع در عدم تعادل (استرس ها) است، استرس بدن را ضعیف می‌کند و درها را به سوی بیماری باز می کند دکتر هانس برای جایزه نوبل در تحقیقاتی که راجع به استرس و چگونگی تاثیر آن روی بدن انجام داده معروف است، او را پدر علم استرس می‌نامند .

 

 

استرس

 

 

چگونه استرس درها را روی بیماری‌ها باز می‌کند ؟

اگر چربی خون دارید، قند خون دارید، احساس وحشت دارید ، ترس ، تنش، دارید همه به خاط استرس می‌باشد هرچه بیشتر تحت استرس باشید بیشتر در معرض عفونت ، انگل، سموم ، حساسیت ، عدم تعادل ساختاری، کمبود‌های تغذیه‌ای احساسات بد، عدم تعادل انرژی می‌‌شوید فکر کردن به استرس همچون یک گردباد برای هواپیما است ، وقتی طوفان هواپیما را دچار تنش و پیچش می‌کند استرس هم بدن شما را دچار نوعی پیچش می‌کند  وقتی دچار گردباد شدیدی  شوید باعث گیجی شما می‌شود ، معمولاً در ابتدا قابل فهم نیست اما برخی نشانه‌های ثابت وجود دارد که نشان دهنده‌ی این است که افراد در قبرستان مارپیچی گیر افتاده‌اند و سلامتی آن‌ها در خطر است آن‌ها می‌گویند : می‌دانی دلم میخواهد با تو به خرید بیایم ولی انرژی ندارم !!

یا ممکن است بگویند : می‌خواهم بازی کنم اما درد دارم ؛ کمبود انرژی و دردهای مزمن اغلب از اولین نشانه‌های این است که فرد در این گیجی به سر می‌برد ، اگر همین روند ادامه یابد به زودی خواهید دید که می‌گویند ” من نه تنها انرژی ندارم بلکه کاملاً خسته و فرسوده‌ام و ماه‌هاست این مشکل را دارم ” به دکتر می‌روند و می‌گویند دکتر ، من به طور مزمن فرسوده ام و همیشه خسته ام ، وقتی دکتر تشخیص داد شما به سندرم فرسودگی مزمن دچار شده اید چه حسی دارید ؟ شما خوشحال هستید که فهمیدید مشکلتان چیست که سندرم فرسودگی مزمن دارید  و به دوستان خود زنگ می‌زنید که من مشکلم را فهمیدم من سندرم فرسودگی مزمن دارم اما اگر بخواهید اطلاعات بیشتری دریافت کنید، خواهد گفت ما نمی‌دانیم چیست ، نمی دانیم باید چکار کرد نمی‌دانیم دلیل آن چیست ؟ تمام کاری که می توانیم بکنیم این است که این دارو ها را به شما می‌دهیم تا علائم شما راتسکین دهد. چنین داستانی برای دردهای عضلانی هم اتفاق می‌افتد وقتی که به سراغمان دکتر می روید تشخیص( فیبرومیالژیا) میدهد، (فیبرومیالژیا) و (سندرم فرسودگی مزمن) دوتا از رایج ترین تشخیص‌های امروزه است پزشکان توضیحی ندارند فقط می‌توانند علائم را سرکوب کنند ،  اما این علائم نتیجه طبیعی (عدم تعادل در بدن) است هر چند گاهی اوقات از اولین نشانه های عدم تعادل در بدن با تشخیص بیماری مزمنی همچون سرطان ، دیابت و غیره اتفاق می‌افتد ،

خط پایان ؟ نتیجه نهایی این قبرستان، مارپیچ مرگ است .

مهم این است که توجه داشته باشید ۸۵ % از جمعیت در چنین قبرستان مرگباری گیر افتاده‌اند آیا ممکن است که این قبرستان مارپیچ متوقف شود ؟ بله  بادی کد ( سیستم رمز بدن) مربوط به همین موضوع است .

استرس بدن را درهم می‌شکند دیواره دفاعی را از بین می‌برد درها را به روی بیماری‌ باز میکند ولی بیماری چیست ؟ بیماری چیزی بیشتر از تجمع علائم بیماری نیست چه چیزی باعث بروز علائم می‌شود؟ (عدم تعادل) بدن عامل همه بیماری ها است .

 

دقیقا به همین سادگی در حقیقت این قدیمی ترین ایده در تاریخ جهان است  این مطمئناً قدیمی ترین ایده در تاریخ شفا و طب می‌باشد از طریق ۶ گروه مختلف از عدم تعادلهایی که وجود دارند و باعث می‌شوند که افراد از این نقشه استفاده کنندو شرایط و علائمی که بیمار از آن رنج می‌برد را از طریق این ۶ حوزه عدم تعادل ها شناسایی کنند .

در حقیقت مهم نیست که در مورد افراد چه چیزی تشخیص داده شده است چیزی که مهم است پیدا کردن عدم تعادل موجود و اصلاح آن می باشد همه ی چیزهایی که ممکن است در بدن شماست، اشتباه اتفاق افتاده باشد.

آموختم که خدایی وجود دارد ، آموختم که خداوند حقیقتی است و برای زندگی ما در این دنیا هدفی تعریف شده است ، زمانی که به مردم کمک می‌نمایم تا خوب باشند عملکرد و احساس بهتری داشته باشند گویی که سنگی را به داخل دریای ابدیت انداخته ام آن امواج بیشتر شده و برای همیشه گسترش می‌یابند هرگز متوقف نمی‌شوند ، ما می‌توانیم این عمل را روی شخصی پیاده کنیم و ایمان داشته باشیم  که نتیجه‌ی آن از هم اکنون تا سال های  بسیار دور ادامه خواهد داشت این یک ندای مقدس برای کمک به دیگران است سیستم رمز بدن ( بادی کد ) کمک به خود ودیگران را آسان تر می‌کند .

با آموزش بادی کد (سیستم رمز دهی بدن) شما می‌توانید عدم تعادل‌های بدنتان را شناسایی کنید و از بیماری‌هایی که میخواهند به وقوع بپیوندند پیشگیری کنید و ریشه‌ی بیماری ای مزمن خود را شناسایی کنید .

کتاب رمز بدن ( بادی کد ) برادلی نلسون