اپتیمال ای اف تی چیست ؟

اپتیمال ای اف تی چیست ؟

به طور خلاصه اپتیمال ( ای اف تی ) یک روش درمانی بسیار قدرتمند است که ساختار استاندارد طلایی در ” ای اف تی ” را با درمان از راه دور ، فیزیک کوانتوم و یک درمانگر نادیده ( فیض قدسی خداوند) ترکیب می‌کند.
در این روش همراه و یاریگر ما فیض قدسی خداوند است . یاریگری نورانی …
 در این روش نیازی به تپینگ (ضربه زنی)  نیست ! اما دانستن ای اف تی تپینگ می تواند مفید باشد .

ای اف تی 2

(یک ذهن باز در مقابل آوای قدسی خداوند خود را بسته و محکم نگه نمی دارد .)
“دوره معجزات”

هدف اپتیمال “ای اف تی” چیست ؟

ای اف تی 3
” حذف موانع موجود در مسیر آگاهی از حضور عشق”

تلاش های ما فراتر از علوم متداول است ، تنها فیزیک کوانتوم اشاراتی به این جریان دارد .

این روش فراتر از دستاوردهای روان شناسی عرفی ، پزشکی مدرن ، سیاست و فراتر از همه ی باورهای جهان هستی است در این جا دری را به روی شما می‌گشاییم که به سوی آرامش شخصی و در راستای ایجاد هماهنگی و هارمونی واقعی “سراسر جهان ” است .

اپتیمال “ای اف  تی” برای چه کسانی است ؟

تصویر شما از این دنیا فقط می تواند آنچه را که در درون است بازتاب دهد. نه خاستگاه نور و نه خاستگاه تاریکی را نمی توان در بیرون یافت .
 نارضایتی ها ذهنتان را تاریک میکند، و شما به یک دنیای تاریک  نظر خواهید کرد .

 

ای اف تی 4

“دوره ای از معجزات”

 

هرکسی که بخواهد وارد این حوزه شود می تواند از آن استفاده کند، بعضی بطور کامل عقاید  این روش را قبول کرده و مسیر درست خود را پیدا می کنند و بعضی دیگر بنا به نیازی که دارند بعضی دستورات آن را انتخاب کرده و به کار می گیرند . بعضی دیگر نیز کل این مبحث را رد کرده اما آنها نیز در زمان مناسب به ما خواهند پیوست .

شما دعوت هستید فارغ از عقایدی که دارید، حمایت یا تردید خود را ارائه کنید، سوالات یا پیشنهادات خود را بیان کنید تجربیات، شکستها و پیروزیهای خود را در این زمینه بیان کنید .

 

مشخصه های “ای اف تی” اپتیمال :

همه می توانند ” ای اف تی ” اپتیمال را انجام دهند اما نتایج بستگی به علاقه شما به مطالعه و تمرین دارند. اپتیمال ای اف تی هنگامی که درک شود، بسیار آسان است اگرچه نیازمند شکل تازه ای از تفکر و اندیشیدن است  هیچ جمله ای یا ضربه زدنی در این روش به کار نمی رود تنها چند مفهوم ساده در فرایند قرار دارد، تصور و خیال پردازی …

هیچ محدودیتی برای بهبودی و شفا وجود ندارد شما درمانگر نیستید، حتی اگر از اپتیمال “ای اف تی” برای خودتان استفاده می کنید لطف و  فیض الهی تمام کارها را انجام می دهد.

 

کار شما فقط این است که با پاکسازی مسیر را هموار کنید… و درها را به روی بهبودی و شفایی که در آن سوی آگاهی شماست، بگشایید و اینجاست که اپتیمال “ای اف تی” حائز اهمیت فراوان می شود.

اپتیمال ” ای اف تی ” اساسا نوع موثری از دعا و ستایش است طلبی که به راحتی پاسخ داده می شود و نتایح آن مشهود است .

اینگونه نیست که همه برای اپتیمال ” ای اف تی ” آمادگی داشته باشند.

 بعضی نیاز به آموزش های بیشتری  در رابط با مفاهیم اصلی این فرآیند دارند تا بتوانند از مزیتهای آن بهره مند شوند.

ای اف تی 5

در اینجا در حال بررسی منبع حقیقی معجزات هستیم نه جادو !!

ما از پله هایی به سوی معجزات بالا میرویم که به آرامی ما را به نوری درخشان می رساند که حقیقت زندگی ماست.

با هر گامی که بر می داریم آرامش گستره ی درون ما غنی تر شده، و زندگی ما راحت تر و کامل تر میشود متوجه خواهید شد که رنجش ها چگونه محو می شوند، در حالی که  شادی و نشاط جای آن را می گیرد ، سلامتی شما بهبود می یابد درحالیکه اضطراب دراین جهان عملا معنی خود را از دست می دهد.

ای اف تی 6

ما همیشه زنده بوده ایم و همیشه زنده خواهیم بود، تولد، مرگ و بیماری هرگز وجود ندارند، زمان و مکان هم وجود ندارد . جنگ ، فقر، سیاست نیز همچون پزشکی همگی وهم هستند.

تنها یکی هست، همه ی ما از یک جنس هستیم که دچار وهم جدایی گشته ایم، اما فارغ از این که این جدایی چقدر واقعی به نظر می رسد ما هویت های جداگانه نیستیم که برای بقا در این مکان با هم سرجنگ داشته باشیم .

واقعیت ما عشق است… نه چیزی کمتر نه چیزی بیشتر، همه ی چیزهای دیگر رویای موهوم هستند.

حقیقت همین است و اگرچه در ابتدا ممکن است یک شعار و الفاظی پوچ به نظر برسد اما به زودی به درک آن خواهید رسید شواهد روشن دال به آن پیش روی ماست .

ما دیگر نیازی به ایمان خام نداریم .

ای اف تی 7

فقط عشق را آموزش دهید زیرا شما از همان جنس هستید.
و کسی که بخشایش را برای خود پذیرفته است می تواند جهان را شفا دهد.
 
“دوره ای از معجزات”