ایموشن کد – آموزشی

آموزش ایموشن کد

باورها تعیین کننده‌ی حقیقت و دستاوردهای شما هستند، اعتقادات شما، واقعیت شما را تغییر می‌دهد و تا حدودی قابلیت ها و کارهایی که قادر به انجام آن هستند را مشخص می‌نماید ، به نیروی ذهن خود توجه داشته باشید و همواره قدرتمند ترین واقعیت را انتخاب نمایید .

اگر بر این باور باشید که می‌توانید از طریق ریشه یابی احساسات ناخوشایند ( ایموشن کد ) به بهبودی جسمی و روحی و روانی‌برسید پس می‌رسید و همچنین با پشتکار و تمرین روزانه  می‌توانید کم‌کم به حال خوب و احساس خوب برسید .

ایموشن کد یک بخش بزرگی از سیستم بادی کد را تشکیل می‌دهد که عواملی مثل احساسات به تله افتاده مانند خشم، غم ، افسردگی ، اضطراب ، ترس ، و… که اغلب این مسائل برآمده از دیگران است که بدن را نامتعادل می‌کند انرژی‌های احساسی یا ایموشن‌کد ، شامل گونه‌های متفاوتی از احساسات به تله افتاده ، دیواره قلبی به نوعی مشابه احساسات نامتعادل است که فرستاده می‌شوند و احساسات را تشدید می‌نماید.

ایموشن کد

احساسات به تله افتاده ، بیماری واگیردار دنیای امروز است !!

این احساست مسبب اکثر بیماری‌ها ومرض‌هایی است که مردم را در رنج برده است اگر احساسات منفی داشته باشید زندگی را سخت می بینید و اگر احساسات مثبت داشته باشید زندگی را ارزشمند می‌بینید .

احساسات به تله افتاده باعث بیماری‌های جسمانی مانند فیبرومالوژی ، خستگی مزمن ، سندرم ها ، سرطان ها می‌شود وقتی خود تخریبی هیجانی و احساسات منفی بروز می کند و منجر به مشکلاتی مثل اشتباه در تصمیم گیری ، واکنش‌های بیش از اندازه ، بد تعبیر کردن رفتار و گفتار دیگران و یا روابط عمومی ضعیف می‌شود و همچنین این احساسات به تله افتاده منجر به مسائل روحی و هیجانی مثل : اضطراب ، افسردگی ، غم ، ترس های غیر معمول ، اختلالات روحی پس از حادثه ، اختلال شخصیت  دو قطبی و … .

احساسات به تله افتاده می تواند سال ها در بدن شما رسوخ کند و صدمات قابل توجه‌ای به روح و جسم شما وارد نماید .

احساسات به تله افتاده در جایی رسوخ می کند که ضعیف‌ترین قسمت در بدن شما می‌باشد و در آن‌جا تولید بار اضافه می‌کند .

اکثر انسان‌ها دارای احساسات ناخوشایند ( ایموشن کد ) هستند و به طور میانگین در هر فرد میانسال حدود ۳۰۰ الی ۳۵۰ احساس ناخوشایند پنهان در وجودش قرار دارد، وقتی که از طریق تست عضله (حرکت‌شناسی کاربردی ) شما از ضمیر ناهوشیارتان سوال می‌پرسید بدن به شما جواب درست را خواهد داد و بدن شما کمک می‌کند تک تک احساسات ناخوشایند پنهان و ارثی خود را شناسایی کنید و آن‌ها را خنثی کنید .

اکثر ما انسان ها از کودکی اتفاقات ناخوشایند‌ی برایمان به وجود آمده که شاید آرزو می‌کردیم در آن لحظه در آن جا نباشیم یا اصلاً پدر و مادرمان اشخاص دیگری بودند .

وقتی که این احساسات ناخوشایند ( ایموشن کد ) را داشتیم برای اینکه بتوانیم به زندگی مان ادمه بدهیم دیواری را به دور قلبمان می‌کشیم تا کمتر آسیب ببینیم اما دریغ از اینکه وقتی دیوار را به دور قلبمان کشیدیم هرروز بابت حوادثی که برایمان به وجود آمد ضخامت این دیوار را بیشتر و بیشترمی‌شود تا بتوانیم دوام بیاوریم و زنده بمانیم .

وقتی که ما دیوار را به دور قلبمان می‌کشیم اتفاقاتی که تجربه می‌کنیم خیلی ما را گیج و مضطرب و افسرده خواهد کرد .

اشخاصی که دیواره قلبی دارند ضخامت دیواره قلبی آن‌ها  زیاد  است خیلی رابطه‌ی خوبی با دیگران نخواهند داشت احساس افسردگی ، تمایل به خودکشی و… خواهند داشت .

وقتی یک حصار به دور قلبمان می‌کشیم  احساسات ناخوشایند آن به صورت لایه به لایه مانند پیاز در پیرامون قلب ما قرار می‌گیرد .

دیواره قلبی

 

اثرات احساسی دیواره قلبی :

انزوا، احساس کرختی ، پوچی ، ناملایمات‌ها ، ناراحتی‌ها و سختی‌ها و اثرات  فیزیکی دیواره یا حصار قلبی شامل گردن درد ، درد شانه ، درد فوقانی کمر ، کاهش ایمنی ، عفونت‌های مکرر و تاخیر در درمان و بیماری‌های مثل مشکلات قلبی و تنفسی ، حمله قلبی ، به فشار خون احساس درد بر روی سینه .

وقتی که احساسات ناخوشایند دیواره قلبی را شناسایی کردید یکی یکی آن‌ها را آزاد و خنثی کردید کم‌کم این بارهای اضافی ناخوشایند در بدن و احساسات ناخوشایند دیواره به صفر می رسد و عدم تعدل احساسی شما به صفر خواهد رسید. شما می‌توانید با کار کردن روی خود، زمینه پیدا کردن احساسات ناخوشایند و دیواره قلبی‌تان و احساسات موروثی که به شما ارث رسیده را کم کم خنثی و رها سازی و تجربه‌ی حال خوب و احساسات خوب را داشته باشید،  این احساسات ناخوشایند که در بدن ما لانه کرده‌اند و رهاسازی می‌شوند کم کم شفا را در جسم و روح و روان ما به ارمغان خواهند آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر همبن حالا با ما تماس حاصل فرمایید .