درباره ما

 
 

درباره ما :

 

سرکار خانم نوریا افخمی کارشناس ارشد روانشناسی شخصیت و کارشناس  روانشناسی صنعتی و سازمانی

از سال ۱۳۸۳ علم خود شناسی را از طریق تحلیل رفتار متقابل (نظریه اریک برن) بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی در تمامی زمینه ها ( تحلیل رفتار متقابل ازدواج، شخصیت ، فردی و گروهی ، خانواده) آموزش دیده اند و  تسلط کامل بر تمامی زمینه ها را دارا می باشند.

با توجه به مدارک معتبر ایشان ، برای تکمیل مراحل علمی و تخصصی خود با شرکت در کلاسهای آموزش کامل  روان تحلیل گری یونگ و رویکرد روان تحلیل گری یونگ ، که شامل : ( تیپ شناسی شخصیت، انرژی ها‌ی روان زنان و مردان و …) سطح علمی خود را تا حد بسیار زیاد افزایش داده اند.

از سال ۱۳۸۹ تحصیلات دانشگاهی خود را در مقطع کارشناسی در رشته روانشناسی صنعتی و سازمانی آغاز کرده  سپس در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی روانشناسی شخصیت فارغ التحصیل شده اند. همزمان با مطالعات دانشگاهی خود با فراگیری علم متافیزیک بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی آشنا شدند پس از اتمام دوره های آموزشی علم متافیزیک، بصورت تخصصی دوره های آموزشی علم ای اف تی تپینگ (رهایی از احساسات ناخوشایند) و ایموشن کد ( رمز بدن و  ریشه یابی مشکلات احساساسی )  همچنین بادی کد ( رمز بدن و ریشه یابی مشکلات و ناراحتی های جسمانی ) را  فرا گرفته و مدارک تخصصی و حرفه ای مرتبط  با این علوم را کسب نموده اند.

 

پس از فراگیری تمامی  این علوم با رویکرد  آموزشی در حوزه ‌ی سلامت و توسعه فردی و همچنین اصلاح باورها و خود یاری گری  شروع به فعالیت نموده اند.

از جمله آموزشهای ایشان آموزش خودشناسی و تحلیل رفتار متقابل به دختران بهزیستی آصف و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست بوده است.