بادی کد

بادی کد چیست ؟

آیا شما یا اعضای خانواده‌تان مشکل سلامتی دارید؟ برای درمان آن نیاز به وسیله‌ای دارید؟

تصور کن که ممکن است در یک دقیقه به ریشه بیماری پی ببری و قادر باشی که همه‌ی ناهماهنگی‌های سیستم بدنت را درست کنی و یک انرژی فوق‌العاده به وجود بیاوری .

 

بادی کد در قرن بیست و یک توسط برادلی نلسون کشف شد، او به ما کلیدی برای دسترسی به یک مرحله‌ی جدید‌ی از سلامتی می‌دهد.

 

نقشه‌ی ذهنی ” بادی کد ” انقلابی واقعی برای ارتباطات ناخودآگاه هر ‌یک از ما است و این برای همه وجود دارد.

 

بدن، ذهن، روح در شش زمینه سیستم انرژیایی تقسیم بندی می‌شود:

  • انرژی‌‌ها
  • سموم
  • مدارها
  • عوامل بیماری‌زا
  • ساختاری
  • تغذیه و سبک زندگی

 

بادی کد این شش زمینه را از هم جدا کرده است، این شش زمینه مانند شش خیابان در بدن شما با یکدیگر ارتباط دارند و همه‌‌‌ی ارتباطات بدن شما را می‌سازند.

 

اگر یکی از خیابان‌ها بسته شود وضعیت درونی بدن مختل می‌شود و بدن احساس بیماری و ناهماهنگی می‌کند.

 

ما از کجا متوجه بشویم که چیزی باعث بسته شدن خیابان یا انرژی در بدن شده است؟

 

مغز به صورت ناخودآگاه پلی بین خیابان بسته شده و تغییرات بدن می‌زند، مغز در هر لحظه چهارصد میلیون داده را جابه‌جا می‌کند، در مقایسه مغز خودآگاه دوهزار تکه اطلاعات را در هر لحظه جابه‌جا می‌کند.

 

بادی کد

 

چگونه ما به ذهن ناخودآگاه دسترسی پیدا کنیم؟

تست عضله یک تکنیک است که می‌تواند توسط همه یادگرفته شود حتی بچه‌ها‌، که به‌صورت ناخودآگاه در اندام‌ها ساخته ‌می‌شود و به ما کمک می‌کند که متوجه شویم‌ چه چیزی نیاز است که پاک شود .

 

ما می‌توانیم از ذهن ناخودآگاه بپرسیم که ممانعت کجاست؟ بله، با بار اولی که متوجه شدیم می‌توانیم آزادش کنیم و اجازه بدهیم انرژی به‌صورت آزاد در بدن حرکت کند.

 

سیستم بادی کد وسیله‌ای آسان به‌وجود می‌آورد که اجازه دسترسی به ریشه‌ی انرژیایی هر بیماری (روانی، احساسی، فیزیکی) را امکان پذیر میکند و با پیدا کردن و درست کردن آن کمک می‌کند که بدن به آرامی به سلامت بازگردد.

 

متدها‌ی استاندارد پزشکی مدرن در امروزه به ایده‌ی طبیعت انرژیایی بدن آدرس نمی‌دهد درحالیکه در دنیا، پتانسیل بادی کد به‌طور کامل در حال شناخته شدن است .

 

بادی کد مرجع فهمیدن، پیدا کردن و درست کردن ناهماهنگی‌ها‌ی حقیقی است که باعث می‌شود که ما سلامت خود را بازیابیم.

 

سیستم کد دهی بدن برای ( یا همان بادی کد ) این که راهنمای کامل برای سلامتی و بهزیستی باشد طراحی شده است بنابراین شما از  اطلاعاتی که بدن در اختیار شما قرار می‌دهد و چگونگی کارکرد آن احساس اطمینان می‌کنید.

 

این سیستم به شما کمک می کند دلایل بیماری که حتی متخصصین هم قادر به تشخیص آن نیستند را شناسایی و رفع کند. شما قادر خواهید بود که از مشکلات به ظاهر کوچک که امکان دارد تبدیل به مورد بدتری شود ، جلوگیری کنید و می‌توانید یک بیماری را سال‌ها قبل از ظاهر شدن ریشه کن کنید.

اولین هدف سیستم  کد دهی بدن این است که مانند یک کمک برای بهزیستی و یک روش برای پیشگیری از بیماری‌ها می‌باشد.

 


هشدار :

این سیستم هرگز نباید به عنوان کمک‌های اولیه یا به عنوان معالجه اولیه در بیماری‌های خطرناک استفاده شود و همچنین این روش برای جایگزین شدن با معالجه دارویی طراحی نشده است. سیسیتم کد دهی بدن در هر شکل و فرمی جایگزینی برای درمان‌های پزشکی و دارویی نخواهد بود. این اطلاعات را به عنوان درمان و دارو تلقی نکنید.

سیستم کد دهی در مورد علت بیماری‌ها و معالجه بدن انسان به شیوه‌ای کامل‌تر و سالم‌تر کاوش می‌کند .

 

 

با تصحیح عدم تعادل‌ها، ایمان دارم که ما شغل بهتری نه تنها از نظر پیشگیری از بیماری‌ها، بلکه ارتقای کیفیت زندگی در خود و دیگران و راهنمایی به سوی دنیایی سالم‌تر و به هم پیوسته‌تر خواهیم داشت.

 

این نکته که چه چیزی باعث بیماری می‌شود و چه کاری برای جلوگیری از وقوع آن‌ها می‌توان انجام داد چیزی است که سیستم کد دهی بدن با آن سروکار دارد.

 

عمده مسئله‌ای که شما در سیستم بادی کد انجام می‌دهید تمرکز بر روی عدم تعادل‌های پوششی انرژی در بدن می‌باشد. سیستم کد دهی بدن یک روش خود‌ درمانی است که نتایج سودمند و مزایای بی‌نظیری در زمینه‌ی ذهنی و جسمی دارد.

 

منبع : کتاب رمز بدن برادلی نلسون