قوانین جهان هستی

نمره اعصاب شما چند است؟
اکتبر 16, 2016
دیواره قلبی یا حصار قلبی چیست؟
اکتبر 8, 2017

قوانین جهان هستی

قوانین جهان هستی

ارتعاش چیست ؟

ارتعاش یک قانون است

همه چیز در این جهان هستی از ارتعاش انرژی با فرکانس‌های مختلف شکل گرفته است ، برخی از آن‌ها دیدنی و برخی غیر قابل رویت هستند .

 

مکانیزم جهان هستی با فرکانس است چیزی که خیلی‌ها از قانون جذب، درک نکردند .

 

قانون فرکانس می گوید :

هر‌کسی با هر افکاری که به جهان هستی ارسال می‌کند در یک فرکانس خاصی قرار  می‌گیرد .

هر فکری یک فرکانسی دارد و هر فکری که ارسال می‌کنید در فرکانس خاص خودش قرار می‌گیرد ، مثلاً اگر فکر شما فرکانس ۶۰ هرتزی داشته باشد و در این حوزه باشید تمام اتفاقات و شرایطی را می‌بینید و جذب می کنید که در این فرکانس هست و دسترسی به فرکانس پایین‌تر و یا بالاتر از این فرکانس را ندارید.

 

و حالا شما با افکارتان به جهان هستی فرکانس هایی را می فرستید و جهان هستی فرکانس‌های مشابه با افکار خودتان را به شما نشان می‌‌دهد .

 

یعنی یک انسان که ذهنش فقیر است امکان ندارد ایده‌هایی به ذهنش خطور کند که به ثروت برسد و ایده‌هایی را جذب می‌کند که در فرکانس ثروت نیست .

 

هر انسانی که فکرش بیمار است به آدم‌هایی بر می‌خورد که در حوزه‌ی فرکانسی خودش است ، برای همین می‌بینید که آدم‌های دیگر هم بیمار هستند .

 

هر انسانی که فکرش بیمار است به آدم‌هایی بر می خورد که در حوزه‌ی فرکانسی خودش است برای همین می‌بینید که آدم‌های دیگر هم بیمار هستند .

 

چیزی که در انسا‌ن‌ها می بینی بازتاب خودت است .

 

یک آدم شاد و خوشحال در فرکانس خوشحالی قرار دارد که اصلاً در اتفاقات بد و  آدم‌های بد و شرایط بد قرار نمیگیرد ، یعنی اصلاً به این شرایط دسترسی ندارند.

 

بنابراین هر چیزی که می‌بینید و نمی‌بینید همگی ارتعاش خاص خودش را دارد .

 

شکرگزاری ارتعاش بالایی دارد ، ناشکری ارتعاش خیلی پایینی دارد ، شاد بودن ارتعاش بالایی دارد ، غمگین بودن ارتعاش خیلی پایینی دارد ، عصبانیت و خشمگین شدن ارتعاش پایینی دارد ، صبوری ارتعاش بالایی دارد ، نام هرکسی بر اساس حروف ابجد ارتعاش خاص خود را دارد .

 

جواز ورود به ارتعاشات بالاتر این است که به آن فرکانس دست یابیم .

 

چگونه به فرکانس و یا مدار بالاتر برسیم ؟

 

قوانین هستی

 

این همان سوال اساسی در قانون جذب است .

متاسفانه خیلی‌ها به اشتباه گفته‌اند که جملات تاکیدی مثبت بگویید ، اما وقتی که من در ضمیر ناهوشیارم به این باور دارم ، من زیبا  نیستم ، من لایق ثروت نیستم ، من ارزشمند نیستم ، احساس گناه می‌کنم ، احساس قربانی بودن دارم ، احساس حقارت دارم ، احساس حسادت دارم ، احساس رقابت ناسالم دارم ، احساس شکست می‌کنم ، احساس بازنده بودن دارم و…. .

 

من چطور می‌توانم با جملات تاکیدی مثبت به فرکانس‌های بالاتر دست یابم ؟!

 

زمانی ما به فرکانس‌های بالاتر ویا به مدار بالاتر می‌رسیم که احساس‌‌های ناخوشایندمان را خنثی و آزاد سازیم ، وقتی که ما احساس‌های ناخوشایندی را که از کودکی تا بزرگسالی حمل می‌کنیم و نتیجه‌اش برایمان ، فقر ، درد ، بیماری ، شکست و… هست ، پس زندگی نا آرام شده است .

 

گروه روانشناسان روان متا به شما آموزش خواهند داد با تکنیک های مدرن روانشناسی بتوانید از احساس‌های ناخوشایندتان رهایی یابید و کم کم به فرکانس بالاتر و یا  به مدار بالاتر برسید.

این تکنیک‌های نوین روانشناسی به شما کمک می‌کند که ریشه‌ی احساس های ناخوشایندتان را خنثی کنید و یک احساس و باور درست را جایگزین کنید تا به سطح ارتعاش بالاتر برسید .

 

وقتی ارتعاش بالا می‌رود  معجزه رخ می‌دهد

 

با کلاس‌های آموزشی ما می‌توانید ارتعاش روح و روان و جسم تان را بالا ببرید

تکنیک ای اف تی تپینگ

تکنیک  ای اف تی اوپتیمال

تکنیک  ایموشن کد (ریشه یابی احساس های ناخوشایند )

تکنیک  بادی کد (رمز بدن ) پیشگیری از بیماری‌ها و شفا از بیماری‌های مزمن

تکنیک  هواپونوپونو

تغییر نام (با تغییر نام خود می توانید ارتعاشاتان را بالا ببرید )

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *