دیواره قلبی یا حصار قلبی چیست؟

قوانین جهان هستی
اکتبر 16, 2016

دیواره قلبی یا حصار قلبی چیست؟

دیواره قلبی یا حصار قلبی چیست؟

اطمینان داریم شما با حس “سینه سوزی یا اندوه” آشنایی دارید، احساس می‌کنید که یک درد جسمی در قفسه سینه‌ی شما موج می‌زند یک فشار، جایی که اندوه یا شکستن دل از آن ناشی می‌گردد، به قطع‌ یقین روح شما آن احساسات را دوست ندارند، زیرا به اعتقاد من قلب مرکز ذهن ناخودآگاه است، جایگاه تمامی خلاقیت شما و مرکز آنچه که شما هستید، بدن شما نیز این احساسات را دوست ندارد و دست به‌کار می‌شود تا اطراف قلب حصاری بکشد تا قلب به‌ طور کامل نشکند.

 

دیواره قلبی 3

داشتن دیواره قلبی ، مانع پیشرفت شما در اغلب مسیر‌های زندگی می‌گردد، این موضوع به مانند رازی در برابر رسیدن به دوستی و سخاوتمندی عمل می‌نماید و منجر به بیماری‌هایی همچون اضطراب، افسردگی، گرفتگی عضلات، پرخاشگری و خودانزوایی می‌شوند، چراکه مانع دستیابی به قابلیت‌های فردی و اجتماعی می‌شوند و راه رسیدن به موفقیت را در شما مسدود می‌کنند، داشتن دیواره قلبی موجب اختلال در سلامتی می‌شود تا زمانیکه مجدد در قلب جاری شود.

 

در زمان تجربه‌ی احساساتی از قبیل غم، آسیب و یا ضرر به عمیق‌ترین بخش وجودمان در قلب حمله شده، که به آن احساس شکسته شدن قلب می‌گویند. سازنده‌ی دیواره قلب، ناملایمت‌ها، ناراحتی‌ها و سختی‌ها است که برای جلوگیری از آسیب بیشتر به قلب و به علت مسائل یاد شده، ایجاد می‌شود (احساسات به تله افتاده به صورت لایه لایه مانند پیاز ، در پیرامون قلب قرارگرفته‌اند. )

 

انزوا، احساس کرختی و پوچی از اثرات حصار قلب است، حصار قلب قطعا فرد را دچار افسردگی می‌نماید .

 

من افرادی را دیده‌ام که تمایل به خودکشی داشته‌اند اما پس از زدودن احساسات منفی از قلب خود، ظرف چند روز تغییر کرده‌اند.

 

(زمانیکه حصاری اطراف قلب شماست، قطعاً شما از رسیدن به موفقیت و ثروت باز می‌مانید) زمانیکه شما از دبیرستان و یا دانشگاه فارغ‌التحصیل می شوید به شما گفته ‌می‌شود که آرزوی قلبی خود را دنبال کنید و این قطعا درست است .

 

مهم‌ترین شخصیت، بهترین خلاقیت و بهترین پتانسیل در قلب شما یافت می‌شود، در مغز قلب نه، در مغز سر .

 

دیواره قلبی 2

 

بدین ترتیب اگر می‌خواهید به هرچیزی که قادر به دستیابی آن هستید برسید، مستلزم قلبی هستید که آزادانه همه‌چیز را بپذیرد و بتواند تمامی آنچه در آن نهفته است را به زبان بیاورد، اما زمانی که شما احساسات خفته‌ی منفی دارید اطراف قلب شما را حصاری کشیده‌اند که قلب شما را مسدود ساخته، یک مانع بزرگ در برابر موفقیت و ثروت به وجود آورده و به عبارتی دیگر سد راه شما می‌شود.

 

اثرات فیزیکی دیواره قلبی ( حصار قلب ) :

 

اثرات فیزیکی حصار قلب شامل گردن درد، شانه درد، درد فوقانی کمر و کاهش ایمنی است. حصار قلب، ارتباطات قلب را با دیگر اعضای بدن تحت تاثیر قرار می‌دهد. همچنین این مسئله بر غده‌ی تیموس تاثیر می‌گذارد، زیرا این غده درست در سمت راست بالای قلب قرار دارد این امر می‌تواند سبب بروز مشکلاتی نظیر عفونت‌های مکرر و به طور کلی تاًخیر در درمان شود.

 

ما به این اعتقاد هستیم که بیماری‌هایی مانند، مشکلات قلبی و تنفسی، حمله قلبی، فشار خون و احساس درد در سینه، همگی از عوارض دیواره‌ی قلبی است.

 

حفظ ایمنی قلبی یکی از وظایف ضمیر ناخودآگاه می‌باشد، ذهن ناخودآگاه هر چیزی در این هستی را که برگرفته از انرژی است درک نموده و به همین علت، برای یک حمایت همه جانبه‌، دیواره‌ای در پیرامون قلب احداث می‌کند تا در زمان بمب‌باران توسط احساسات منفی به مانند پناهگاهی برای جلوگیری از آسیب خوردگی عمل نماید.

 

دیواره قلبی

دیواره قلبی پناهگاهی برای جلوگیری از آسیب در هنگام بمب‌باران احساسات منفی می‌باشد دیواره قلبی، در زمان نیاز شما محافظی خوب و مکانیزمی دفاعی است که در همه ما یافت می‌شود اما داشتن دیواره قلبی برای طولانی مدت مشابه زندگی در یک سنگر و پناهگاه است، پناهگاه در زمان بمب‌باران مکان مناسب و امنی است ولی، زندگی طولانی مدت در یک پناهگاه موجب عدم لذت بردن فرد از زندگی خواهد شد داشتن دیواره قلبی نیز مشابه این مطلب عمل می‌کند.

 

 

منبع : کتاب رمز بدن اثر برادلی نلسون (نشر پلک)

 

 

با آموزش‌های ما احساسات ناخوشایند قلبی خود را خنثی کنید تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن به اهداف زندگیتان دست یابید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *